Styczeń 24 2022 23:36:25
Nawigacja
WYNIKI PREZENCIK
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

W ostatnią sobotę odbyła się XIII Mikołajkowa Impreza na Orientację "PREZENCIK". Tym razem tereny Parku Leśnego "Arkonka", przywitały nas czapami śniegu i białym otoczeniem. Na start przybyło 109 uczestników, któzy uczestniczyli w 3 kategoriach. Oprócz Szczecinian, gościliśmy szkoły z Chojny i Strachocina (gm. Stargard Szcz.). Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali:

  1. TO (podstawowe) - Bartosz Karwat, Wiktoria Karwat, Dominika Kruzińska SP 18 Szczecin
  2. TD (gimnazja) - Paulina Danielak, Dagmara Szwaj, Katolickie Gimnazjum Szczecin
  3. TM/OPEN - Marek Chlebowski ZSEE Szczecin

Szczegółowy protokół z wynikami można pobrać tutaj >>>> . Do zobaczenia za rok :)

ODKRYWAJMY ZACHODNIOPOMORSKIE !

NOWE HASŁO NASZEJ EKIPY "ODKRYWAJMY ZACHODNIOPOMORSKIE - www.WEDRUJZNAMI.pl", rusza od grudnia 2012 roku i trwa aż do odwołania !!!! Zapraszamy wszystkich do propagowania idei wędrówek pieszych, rowerowych, kajakowych ..... po Zachodniopomorskim. Nasze fundusze i zasoby ludzkie są bardzo mocno ograniczone, więc zapraszamy wszystkich do współpracy. Każde działanie jest dobre od polecania naszej strony i polubienia naszego fanpage-a, po pomoc techniczną w rozbudowie strony, czy też inwentaryzacji szlaków turystycznych. Jeśli uważasz że nasza strona jest w miarę dobra a treści na niej, warte rozpowszechniania umieść nasz banerek na swojej stronie.
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/252338_448937648502689_2051437199_n.jpg

Świąteczna promocja w Sklepie WIKING
Informacje klubowe

Idą sobie święta, więc w naszym Internetowym Sklepie Działań Aktywnych Wiking, uzyskasz rabat w wysokości 11% po wpisaniu kodu rabatowego podczas zakupu - wikingswieta001 . Jeśli coś Ciebie interesuje zapraszamy. Kod jest wielokrotnego użytku. www.sklep.skladnicaturystyczna.pl . Zapraszamy do zakupów.

Podsumowanie "GOLD TOWER"
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

17 listopada 2012 roku odbyła się przedostatnia impreza z cyklu Puchar Szczecina w Imprezach na orientację 2012 prowadzonego przez Międzyszkolny Klub Sportowy "Wiking" w Szczecinie. Tym razem 71 uczestników rywalizowało w trzech kategoriach XXIII Rekreacyjnej Imprezy na Orientację "GOLD TOWER" na terenie Parku Leśnego "Arkonka". Oprócz Szczecinian, gościliśmy uczestników z Gryfina oraz Strachocina (Stargard). Szczegółowe wyniki są do pobrania tutaj.

ZMIANY W REGULAMINIE PUCHARU SZCZECINA W 2013 roku
Informacje klubowe

Kolejna zmiana w zasadach rywalizacji pod nazwą PUCHAR SZCZECINA. Zmieniony został podział kategorii. Dotychczas przez szereg lat obowiązywał podział na poziomy szkół. Od 2013 roku, wprowadzamy podział na stopień zaawansowania, stosując dwie kategorie. Szczegółowy regulamin rywalizacji obowiązujący w 2013 roku znajdzecie na naszej stronie - pobierz

Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szybki kontakt
tel. 501036860
wiking@wiking.szczecin.pl

NASZ FANPAGE - BĄDŹ NA BIEŻĄCO


NASZE POZOSTAŁE PROJEKTY - ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY


       
22.04.2017 - InO WIOSENNE ZMAGANIA - http://www.wiking...ile_id=153