July 21 2024 00:00:37
Nawigacja
!!! NOWE REGULAMINY TURYSTYCZNYCH IMPREZ NA ORIENTACJĘ !!!
Informacje Komisji Imprez na Orientację

W dziale "Przepisy", na stronie www.ino.pttk.pl, dostępny jest nowy jednolity tekst Regulaminów Turystycznych Imprez na Orietancję, który obowiązuje od 1 stycznia 2012. Dotychczas wydane Regulaminy tracą ważność z dniem 31 grudnia 2011 roku. Komisja InO ZG PTTK

Jest to bardzo ważna informacja, szczególnie dla startujących na imprezach ogólnopolskich jak i w eliminacjach wojewódzkich czy ogólnopolskich OMTTK.

Rajd Primaaprylisowy 2012
Imprezy przygodowe

Niestety nie udało się otrzymać dotacji na imprezy na orientację naszego klubu, kosztem naszego najnowszego pomysłu, który zaprezentujemy niebawem na stronie. Dlatego też nie będzie Gry Primaaprylisowej ale tradycyjny rajd w Puszczy Wkrzańskiej. Oczywiście nie zabraknie "JAJ" i śmiechu. Dlatego też serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie grupy szkolne i nie tylko w ten najweselszy dzień roku. Informacje umieściliśmy już wyżej. Do zobaczenia na rajdzie.

Puchar Dziekana 2012 !
Rekreacyjne Imprezy na Orientację

21 kwietnia 2012 roku na terenie Parku Leśnego "Arkonka", odbędą się kolejne zawody na orientację o  Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego. W tym roku w ramach imprezy odbędą się I Akademickie Mistrzostwa Szczecina w Marszach na Orientację (tylko kategoria OPEN), oraz VII Wiosenne Zmagania w Orientacji Turystycznej w kategoriach szkolnych. Więc nie zwlekać, zgłaszać się i startować. Więcej informacji w regulaminie >>>>KLIK . Ponadto zapraszam do udziału we wszystkich imprezach i wykładach organizowanych w ramach Tygodnia Ziemi 2012 przez WNOZ.

Termin zgłoszeń na Wiosnę
Parkowe Imprezy na Orientację

We wtorek minął pierwszy termin zgłoszeń na Parkową Imprezę na Orientację "Wiosna". Od dzisiaj do samej imprezy obowiązuje drugi termin a tym samym wyższe wpisowe. Wszyscy, którzy zgłosili uczestników a wpłacają na starcie, dokonują wpłaty za zgłoszoną ilość uczestników. Zbiórka uczestników przed kawiarnią w amfiteatrze. Grupa szkoleniowa proszona jest o przybycie na godzinę 12:30. Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na imprezie.

Sezon 2012 - nowe zasady zgłoszeń
Informacje klubowe

Rok 2012 to coraz bardziej zmieniony system naszych imprez. Zmianie uległ regulamin rywalizacji "Pucharu Szczecina". Po kilku latach wprowadzono ponownie indywidualna klasyfikację najlepszych zawodników w kategorii OPEN. Trafią tutaj uczestnicy naszych imprez, którzy wielokrotnie zdobywali czołowe miejsca w kategoriach szkolnych. Umożliwi to możliwość zwycięstwa mniej doświadczonym zawodnikom. Nie organizujemy już rywalizacji pn. Puchar Czterech Pór Roku w Parkowych Imprezach na Orientację, włączając je do rywalizacji Pucharu Szczecina.

Niestety z przyczyn organizacyjnych i logistycznych, zostaliśmy zmuszeni również do wprowadzenia terminów zgłoszeń, które będą bezwzględnie przestrzegane. Prosimy szczegółowo zapoznawać się z naszymi regulaminami !!!! W innym przypadku może dojść do niepotrzebnych  nieporozumień na imprezach.

Przetumacz stron

Logowanie
Nazwa uytkownika

HasoNie moesz si zalogowa?
Popro o nowe haso
Szybki kontakt
tel. 501036860
wiking@wiking.szczecin.pl

NASZ FANPAGE - BĄDŹ NA BIEŻĄCO


NASZE POZOSTAŁE PROJEKTY - ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY


       
22.04.2017 - InO WIOSENNE ZMAGANIA - http://www.wiking...ile_id=153