Styczeń 25 2022 00:24:10
Nawigacja
ODWOŁANE
Rajdy turystyczne

NIESTETY Z PRZYCZYN ORGANIZACYJNYCH ZMUSZENI JESTEŚMY DO DOWOŁANIA RAJDU PRIMAAPRILISOWEGO. ZAPRASZAM 20 KWIETNIA NA WIOSENNE ZMAGANIA ORAZ 3 RAJD DZIEKANA - 20 KM NA ORIENTACJĘ.

PODSUMOWANIE WIOSNY
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

9 marca 2013 roku, odbyła się XXVIII Parkowa Impreza na Orientację "WIOSNA". Impreza klasyfikowana była do Pucharu Szczecina 2013. Łącznie uczestniczyło  141 uczestników w  74 zespołach. W kategorii TP wygrała Szkoła Podstawowa w Strachodinie (gm. Stargard) natomiast w kategorii TS V Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie. Na następnej imprezie, rozdaane będa karty startowe uczestników. Szczegółowe wyniki >>>>klik.

Podsumowanie GRYFLANDIA
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

NIestety z lekkim opóźnieniem, podajemy wyniki XII Rekreacyjnej Imprezy na Orientację "Gryflandia", które odbyła się 16 lutego 2013 roku na terenie Parku Leśnego "Zdroje". Zimowa aura nie zniechęciła uczestników i stawiły się 84 osoby. Rywalizacje odbywały się w dwóch kategoriach. Dodatkowo dla początkujących i nie spełniających wymagań regulaminowych przygotowano trasę PK - poza klasyfikacją. Szczegółowe wyniki >>>> TUTAJ.

ZIMA 2013
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

Lekki mrozek towarzyszył 27 edycji Parkowej Imprezy na Orientację "ZIMA", która odbyła się na terenie Parku Kasprowicza 19 stycznia 2013 roku. Niezmiernie cieszył nas fakt braku chlapy i dość dobrej nawierzchni. Uczestnicy rozwijali czasy mało różniące się od okresu letniego. Łącznie wystartowało 121 uczestników sklasyfikowanych w 64 zespołach. Szczegółowe wyniki są do pobrania >>>> TUTAJ. Jako że eksperymentujemy z nowymi kategoriami w 2013 roku i słuchamy uwag opiekunów, nieznacznie zmieni się formuła kategorii TP, która od kolejnych imprez będzie kategorią wiekową do lat 13 włącznie, zaś TS od 14 roku życia wzwyż. Dzięki temu unikniemy jednak rywalizacji "starych koni" np z trzecioklasistami podstawówki. Do zobaczenia na następnych imprezach.

PLAN IMPREZ NA 2013 rok
Informacje klubowe

Właśnie umieściliśmy plan naszych imprez na 2013 rok. Oprócz imprez rekreacyjnych i parkowych planujemy organizację dużej 3 diowej imprezy czyli II edycji ORIENT GRYF SZCZECIN 2013. A w ramach imprezy trasy kajakowe, piesze, rowerowe oraz cieszącą się dużą popularnością kajakową nocną. Kalendarz można pobrać >>>tutaj.

Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szybki kontakt
tel. 501036860
wiking@wiking.szczecin.pl

NASZ FANPAGE - BĄDŹ NA BIEŻĄCO


NASZE POZOSTAŁE PROJEKTY - ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY


       
22.04.2017 - InO WIOSENNE ZMAGANIA - http://www.wiking...ile_id=153