Styczeń 24 2022 23:43:58
Nawigacja
Podsumowanie Majówki
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

Dnia 26.05.2013 rok odbyła się impreza organizowana przy spotkaniu organizacji pozarządowych „POD PLATANAMI”. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem szkół –nie tylko szczecińskich.

Na imprezie przygotowano 2 kategorie klasyfikowane jak też kategorię rodzinną i PK. Głównym organizatorem był Międzyszkolny Klub Sportowy „Wiking” – Centrum Edukacji i Turystyki „WIKING” w Szczecinie. Odprawę przeprowadził Robert Filipski.

Sędziami oraz budowniczymi trasy byli: Marcin Gajewski, Krzysztof Gołębiowski, Bartosz Gulczyński oraz Radosław Wysocki. Zwycięzcom gratulujemy. Łącznie uczestniczyło   65 uczestników w  32 zespołach. Na zwycięzców miejsc 1-3 czekają medale i dyplomy do odbioru na kolejnych imprezach na orientację.

LINK DO WYNIKÓW

Odwołane imprezy
Informacje klubowe

Niestety z przyczyn organizacyjnych odwołane zostały imprezy w dniach 11 maja oraz 1 czerwca 2013 roku. ostatnia impreza w tym semestrze odbędzie się 26 maja, w Parku Kasprowicza - przy Spotkaniu Organizacji Pozarządowych "POD PLATANAMI". Za zmiany przepraszamy.

PODSUMOWANIE WIOSENNYCH ZMAGAŃ
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

Piekny słoneczny dzień towarzyszył VIII Wiosennym Zmaganiom w Orientacji Turystycznej, które odbyły się 20 kwietnia 2013 roku na terenie Parku Leśnego Zdroje. Łącznie uczestniczyło 97 uczestników ze Szczecina i okolic. Impreza orbywała się wraz z 3 Rajdem Dziekana, gdzie wystartowało 45 uczestników z całej Polski. Serdecznie dziękujemy za udział - pobierz wyniki

RAJD DZIEKANA - PODSUMOWANIE
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

20 kwietnia 2013 roku, 3 Rajdem Dziekana rozpoczęliśmy szczeciński Tydzień Ziemi. Przygotowaliśmy trase o długości prawie 22 km w linii prostej, której pokonanie umożliwiliśmy w formie marszowej, biegowej i rowerowej. Łącznie wystartowało 45 uczestników z Szczecina, Gryfina, Pobierowa, Polic, Słubic, Żar, Bełchatowa, Kamienia Pomorskiego, Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskego, Stargardu Szczecińskiego .... . Najkrótszy czas pokonania trasy 3h 18'30'' należał do rowerzysty zaś najdłuższy jak można się domyśleć do piechura - 6h 56'36'' .  Jednak nie czas się liczył, lecz również dokładność w nawigowaniu. uczestnicy musieli odnaleźć wśród mylnych, punkty właściwe. Potwierdzenie punktów mylnych skutkowało punktami karnymi. Tym samym drużyny klasyfikowane były od najmniejszej liczby punktów karnych. W przypadku tej samej ilości karniaków, brano pod uwagę czas pokonania trasy. 

  1. Trasę pieszą wygrał zespół w skladzie: Roksana Mrozińska i Bartosz Korżecki ze Szczecina (WNOZ) z czasem 6h 56'7'' i 50 punktami karnymi.
  2. Trasę biegową wygrał Arkadiusz Jewuła z Aleksandrowa Kujawskiego (12 BZ Szczecin) z czasem 4h 52'30'' i 75 punktami karnymi
  3. Trasę rowerową wygrał Cezary Brandebura ze Szczecina z czasem 3h 18'30'' z 25 punktami karnymi. 

PODSUMOWANIE RAJDU ODBĘDZIE 22.04.13 r. O GODZINIE 16:00 W SALI NUMER 03 NA WYDZIALE NAUK O ZIEMI US PRZY UL. MICKIEWICZA 16. 

WYNIKI

3 RAJD DZIEKANA - 20 KM NA ORIENTACJĘ, PIESZO LUB ROWEREM
Imprezy przygodowe

3 RAJD DZIEKANA, jest imprezą o charakterze turystyczno-sportowym. zawodnicy/druzyny mają za zadanie pokonanie około 20 km trasy na orientację na podstawie mapy i naniesionych na niej punktów kontrolnych. Liczy się czas pokonania trasy oraz prawidłowe potwierdzenie kompletu Punktów Kontrolnych (PK). Impreza organizowana jest w ramach TYGODNIA ZIEMI, przygotowywanego przez Wydział Nauk o Ziemi, Uniwersytetu Szczecińskiego. Organizatorem głównym imprezy jest MKS WIKING. Zapraszamy już 20 KWIETNIA 2013 ROKU >>>>>>szczegóły.

Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szybki kontakt
tel. 501036860
wiking@wiking.szczecin.pl

NASZ FANPAGE - BĄDŹ NA BIEŻĄCO


NASZE POZOSTAŁE PROJEKTY - ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY


       
22.04.2017 - InO WIOSENNE ZMAGANIA - http://www.wiking...ile_id=153