May 29 2024 17:11:15
Nawigacja
PARKOWA LATO 2015
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

19 września 2015 roku, odbyła sie pierwsza po wakacjach 42 Parkowa Impreza na Orientację "Lato". Pomimo szeregu ciekawych imprez w Szczecinie, stawiło się 94 uczestników aby rywalizować na naszej imprezie. Trasa wyznaczona została w Parku Kasprowicza. Pokonany został również rekord trasy 6:43, jednak drużyna złapała się na kilka naszych zmyłek.

  • 1 miejsce w kategorii TP (do lat 13) zajął zespół ze Szkoły Podstawowej z Klinisk Wielkich w składzie MAKS SZKODA, MIKOŁAJ BAŁAMĄCEK
  • 1 miejsce w kategorii TS (pow. lat 13) zawodnik z SKKT ELEKTRONIK przy ZSEE w Szczecinie ŁUKASZ SZEFLER
  • W kategorii rodzinnej - rodzina Domagałów.

Szczegółowe wyniki - >>>>pobierz.

ZEPSUTE KOMPASY 2015
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

23 maja 2015 roku, na terenie Parku Leśnego Arkonka w Szczecinie, odbyła się XXVI Rekreacyjna Impreza na Orientację "Zepsute Kompasy". Łącznie uczestniczyło 77 uczestników ze Szczecina i Klinisk Wielkich.

  • W kategorii TP (do lat 13), zwyciężył Piotr Zieliński z ZSP Kliniska Wielkie
  • w kategorii TS (powyżej 13 lat), zwyciężył zespół w składzie Wojciech Kogut, Konrad Podolski z Gimnazjum 29 w Szczecinie
  • W kategorii rodzinnej TR, zwyciężyła drużyna Rafałowiczów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy ukończenia trasy. Do zobaczenia na kolejnej imprezie we wrzesniu. Szczegółowe wyniki - >>> pobierz.

WYNIKI WIOSNA
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

11 kwietnia 2015 roku odbyła się XL Parkowa InO "WIOSNA" w której udział wzięło 97 uczestników ze Szczecina i Klinisk Wielkich. Zawodnicy startowali na prostej trasie, na której ustawiono 8 punktów kontrolnych. Naprawdę piękna, wiosenna pogoda umilala zarowno rywalizację uczestników jak i czekanie ich opiekunów.

  • W kategorii TP wygrał zespół ze Szkoły Podstawowej z Klinisk Wielkich w składzie; Dawid Napieraj, Adrian Kozłowski
  • W kategorii TS wygral zespół z Katolickiego Gimnazjum w Szczecinie w składzie; Daniel Babkiewicz, Wojciech Kiełbasa
  • W kategorii rodzinnej - Rodzina Ochałów ze Szczecina

Szczegółowe wyniki >>> pobierz.

KAJAKAMI PO MIĘDZYODRZU
Imprezy kajakowe

Już 19 czerwca 2015 roku zapraszamy na drugą z klasycznych naszych wypraw. Jest to trasa "Szlakiem Międzyodrza - w Krainie Kanałów".

W latach 20-tych ubiegłego wieku, utworzono wielki polder zalewowy z systemem kanałów, rowów melioracyjnych oraz śluz, zabezpieczający Szczecin przed zalaniem. Po stronie polskiej, Ciągnie się od Widuchowej do samego Szczecina. Jak znamy z historii miasta, przedsięwzięcie jest udane. Obecnie, jest to szybko zarastająca przestrzeń, bardzo mocno zaniedbana, zaś spora część kanałów po prostu zarasta. Ma to też plusy przyrodnicze, gdyż Międzyodrze stało się siedliskiem ptactwa i roślin objętym obszarem ochrony "NATURA 2000" z szeregiem rezerwatów przyrody. Jeśli sam chcesz się przekonać i poznać walory turystyczno-przyrodnicze Międzyodrza, zapraszamy na wspólne wycieczki. Na trasie mamy również dluższy postój w Siadle Dolnym, na którym możemy uzupełnić napoje i jedzenie w slepie spożywczym  i zjeść pyszne pierogi lub krokiety z barszczem domowego wyrobu.

http://www.kajaki.szczecin.pl/photo.php?photo_id=410&full

Zapraszamy do udziału - szczegółowe informacje o wycieczce.

ORIENTEERING IS FUN

Ani deszcz, ani chmury, nie przegoniły dzisiejszych uczestników Francusko-Polskiej Parkowej Imprezy na Orientację "Orienteering is Fun". Wystartowało w niej 25 uczniów Gimnazjum nr 10 w Szczecinie oraz 29 uczniów College Saint Michelle z Nort Sur Erdre. Miła, orienteeringowa zabawa trwała pól godzinki. To już kolejna impreza polsko-francuska, odbywająca się w Szczecinie. Czekamy na kolejne edycje. Ciekawe z jaką szkołę z Francji zaprosi tym razem GM 10 :).

Przetumacz stron

Logowanie
Nazwa uytkownika

HasoNie moesz si zalogowa?
Popro o nowe haso
Szybki kontakt
tel. 501036860
wiking@wiking.szczecin.pl

NASZ FANPAGE - BĄDŹ NA BIEŻĄCO


NASZE POZOSTAŁE PROJEKTY - ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY


       
22.04.2017 - InO WIOSENNE ZMAGANIA - http://www.wiking...ile_id=153